Yüzey Pürüzlendirici Astar

 
astar_yuzey_puruzlendiriciTanımı: Su emmesi sıfır yüzeylerin üzerine seramik yapıştırmak için kullanılan ve uygulanan yüzeyleri yapıştırma işlemine hazır hale getirmeye yarayan emülsiyon esaslı yüzey pürüzlendirici astardır.

Kullanım alanı: İç ve dış mekanlarda seramik üzerine seramik yapıştırmada Camsı yüzeylere uygulanacak kaplama malzemelerini yapıştırmada Ahşap gibi yüzeylere uygulanan kaplamalarda.

Uygulama: Uygulama yapılacak yüzey kir, yağ ve tozlardan temizlenmelidir. Yüzeydeki çimento, alçı, boya ve vernik gibi kalıntılar tamamen temizlenmelidir. Yüzey pürüzlendirici astar homojen bir kıvama gelene kadar karıştırılmalı ve fırça ya da rulo ile uygulanmalıdır.Gerekli görüldüğünde ikinci kat uygulama yapılmalıdır.

Dikkat Edilmesi Gereken Hususlar: Uygulama sıcaklığı +5 ile +35 C arasında olmalıdır. Uygulama yapılacak yer kuru ve temiz olmalıdır. Uygulama yağışlı havalarda ve donmuş yüzeylere yapılmamalıdır. Uygulama esnasında ve sonrasında yüzey rüzgardan korunmalıdır. Uygulama yapıldıktan sonra 24 saat sonra kaplama uygulaması yapılması tavsiye edilir.

Teknik Bilgiler: Renk: Pembe Yoğunluk: 1.50 g/ml Kuruma Süresi: 24 saat İnceltme: Kullanıma hazırdır.

Sarfiyat: Uygulama yüzeyine bağlı olarak tek katta 0.20 – 0.30 Kg/m2

Depolama: Uygun depolama şartlarında ve ambalajında 12 aydır.

Ambalaj: 3,5 Kg Plastik Kova

Uyarılar: Ürün tahriş edici olabilmesinden dolayı cilde ve göze temas ettirilmemeli, temas edilmesi halinde bol su ve sabunla yıkanmalı, yutulması halinde doktora başvurulmalıdır.