Hakkımızda

Firma profili 1988 yılından bu yana faaliyet göstermekte olan firmamız Ümraniye - Dudullu bölgesinde 300 m2 kapalı showroom, 2500 m2 açık alan olmak üzere toplam 2800 m2'lik bir alanda Continental ve Mertaş Yapı Kimyasalları Marmara Bölge Bayi olarak çalışmalarına devam etmektedir.  Dudullu Otomotiv olarak vizyonumuz; kısa sürede attığımız her adımda başarıya ulaşmak ve sektörde aranır bir imajı yakalamaktır. Şirketimiz için önemli olan sadece büyümek değil sürekli olan gelişim ile sürdürülebilir rekabet gücünü sağlayacak stratejileri sağlayabilmektir. Bunca yıllık öykümüzün ardında yatan devamlılık ilkesi; müşterilerimize duyduğumuz sonsuz saygı ve güvenden kaynaklanmaktadır.

Müşteri potansiyelimizi dünden bu güne karşılıklı anlayış ile arttırmak; ihtiyaçlarını öncelikle isteklerine uygun en hızlı şekilde temin etmek artan arz ve talebe cevap vermek personelimizin değişmeyecek olan sorumlulukları arasında yer almaktadır..

Bizler olması gereken gücü Dudullu Otomotiv olarak içimizde hissediyoruz. Bu güç ve azmi görmek bizlerle tanışmak için sizleri de şirketimize kahve içmeye bekliyoruz